{fbt_classic_header}

ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΣΚΛΑΒΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ

Breaking News:

latest

ΜΕ ΔΥΟ Ψ@ΛΙΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΤΟΥΣ Κ@ΛΟΤΟΥΡΚΟΥΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ...!!!

Ο Αστέρας Τρίπολης, Ισοφάρισε στο 82’ με σουτ του Πάρα έξω από την περιοχή και έκανε το σκορ 2-2, ενώ είχε μειώσει 9 λεπτά νωρίτερα......

Η πορεία του Αστέρα Τρίπολης στο φετινό Γιουρόπα Λιγκ ολοκληρώθηκε μάλλον απόψε, καθώς η ισοπαλία στην αρκαδική πρωτεύουσα απέναντι στην Μπεσίκτας με 2-2 (72΄ Μπαράλες, 83΄ Πάρα - 15΄ Μπα, 61΄ πέναλτι Τορέ) εκμηδένισε τις όποιες ελπίδες πρόκρισης είχαν οι γηπεδούχοι πριν την αναμέτρηση στο «Θ. Κολοκοτρώνης» -που τουλάχιστον δεν αλώθηκε από τους τούρκους- αφού η διαφορά έμεινε στους τέσσερις βαθμούς και δεν καλύπτεται στην τελευταία αγωνιστική.