Συνελήφθη, μεσημβρινές ώρες χθες (16-05-2024), από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Νεάπολης – Συκεών, 39χρονος αλλοδαπός, διότι σε βάρο...
Συνελήφθη, μεσημβρινές ώρες χθες (16-05-2024), από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Νεάπολης – Συκεών, 39χρονος αλλοδαπός, διότι σε βάρος του εκκρεμούσε απόφαση του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων Αθηνών, με την οποία του επιβλήθηκε ποινή κάθειρξης 23 ετών και 3 μηνών, καθώς και χρηματικό πρόστιμο 2.000 ευρώ, για ληστεία, διακίνηση ναρκωτικών, παράβαση του Νόμου περί αρχαιοτήτων, κλοπή και διακεκριμένη φθορά.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.