Δύο μαχαιριές, από τον ίδιο του τον αδελφό, δέχτηκε ένας 20χρονος, ο οποίος νοσηλεύεται στο Γενικό Νοσοκομείο Ηλείας. Σύμφωνα με τις πληρ...
Δύο μαχαιριές, από τον ίδιο του τον αδελφό, δέχτηκε ένας 20χρονος, ο οποίος νοσηλεύεται στο Γενικό Νοσοκομείο Ηλείας. Σύμφωνα με τις πληροφορίες του patrisnews.com, ήταν περίπου 09:00 το πρωί της Παρασκευής όταν τα δύο αδέλφια -για άγνωστο λόγο- ξεκίνησαν να μαλώνουν στο σπίτι τους, στο χωριό Μυρτιά του Πύργου.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.