Η Λιμενική Αρχή Ηρακλείου, ενημερώθηκε χθες κατά τις πρώτες πρωινές ώρες από την αστυνομία Φαιστού, για τον εντοπισμό τριάντα δύο αλλοδαπ...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglhzC8ETf0GH9XNhUpf_otB7XusU78NwRLUGFIeLUUOe11138Pzoz7B84toixHEUZuZ-3RQJO6ogn57kB_o7_b2F7h0k-yEGPDsLitETK6ShpY_Dg1uY5BlLdUPfvewT9RttLILlTHCYsuLFgvhZUJjCzjpsxD3yPX4eVnWNI7vpq66-v4Oi-qTA/s16000/455677557.jpg)
Η Λιμενική Αρχή Ηρακλείου, ενημερώθηκε χθες κατά τις πρώτες πρωινές ώρες από την αστυνομία Φαιστού, για τον εντοπισμό τριάντα δύο αλλοδαπών στον οικισμό “Πιτσίδια” του Δήμου Φαιστού Ηρακλείου.
Η λιμενική αρχή μετέβη στο σημείο όπου εντόπισε τους μετανάστες και, με μέριμνα της ΕΛ.ΑΣ. και του δήμου, τους μετέφερε με ασφάλεια στο λιμάνι του Ηρακλείου.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.