{fbt_classic_header}

ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΣΚΛΑΒΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ

Breaking News:

latest

Απίστευτο ΞΥΛΟ σε αγώνα ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ποδοσφαίρου - Μετέτρεψαν σε ρινγκ... το γήπεδο - ΒΙΝΤΕΟ

Απίστευτες εικόνες που δεν θυμίζουν σε τίποτα αγώνα γυναικείου ποδοσφαίρου έλαβαν χώρα στην αναμέτρηση ανάμεσα στη Νεκάξα και την Πουέμπλ...

Απίστευτες εικόνες που δεν θυμίζουν σε τίποτα αγώνα γυναικείου ποδοσφαίρου έλαβαν χώρα στην αναμέτρηση ανάμεσα στη Νεκάξα και την Πουέμπλα.

Στις καθυστερήσεις του αγώνα ξέσπασε ένας απίστευτος καυγάς έξω από τη μεγάλη περιοχή, με μια παίκτρια των γηπεδούχων να σπρώχνει και να ρίχνει κάτω μια αντίπαλο της.

Έπειτα από αυτό, η σύρραξη γενικεύτηκε, ενώ εισέβαλαν στο γήπεδο και παίκτριες από τον πάγκο της Πουέμπλα.

Μόλις ηρέμησαν τα πράγματα, η διαιτήτρια απέβαλε μία παίκτρια από κάθε ομάδα, συγκεκριμένα αυτές που ξεκίνησαν τον καυγά.

Για την ιστορία, η Νεκάξα πήρε τη νίκη με 1-0 χάρη σε ένα γκολ στο 74ο λεπτό του αγώνα.