Tελευταια Νεα

Σάββατο, Αυγούστου 31, 2019

Αυτό είναι το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ 2019 – Πότε και από πού θα δείτε τα παιχνίδια


το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου έγινε γνωστό, με την ΕΡΤ να καλύπτει τις αναμετρήσεις
τ 2019 ξεκινάει, με τους τηλεθεατές να έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τα παιχνίδια της Εθνικής Ελλάδας αλλά και των υπόλοιπων ομάδων από τις συχνότητες της ΕΡΤ.





Η διοργάνωση θα διαρκέσει από τις 31 Αυγούστου έως και 15 Σεπτεμβρίου!

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:

Σάββατο 31 Αυγούστου

10.30: Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ 2
11.00: Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr
11.30: Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Ιράν – Πόρτο Ρίκο, ert.gr
14.30: Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ 3
15.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ 2
15.30: Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου
10.30: Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr
11.00: Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr
11.30: Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2
14.30: Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr
15.00: Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ 2
15.30: Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ 3

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου
10.30: Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ 2
11.00: Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr
11.30: Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Τυνησία – Ιράν, ert.gr
14.30: Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3
15.00: Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ 2
15.30: Πόρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου
10.30: Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr
11.00: Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ 2
11.30: Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr
14.30: Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ 3
15.00: Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS
15.30: ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ 2
15.30: Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου
10.30: Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2
11.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr
11.30: Πόρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr
14.30: Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ 2
15.00: Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr
15.30: Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου
10.30: Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr
11.00: Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ 2
11.30: Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr
14.30: Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ 3
15.00: Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
15.30: ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2
15.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου
10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου
14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου
14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου
14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου
11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου
11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου
11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS




« Προηγουμενη
Επομενη »