{fbt_classic_header}

ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΣΚΛΑΒΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ

Breaking News:

latest

EUROBASKET 2017: ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΜΕ ΠΟΛΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ «ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ» ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ (6/9, 17:30) ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ

Μονόδρομος… είναι για την εθνική ομάδα η νίκη στην αυλαία των ομίλων του Ευρωμπάσκετ 2017, αν δεν θέλει να επιστρέψει πρόωρα στην Ελ...

Ελλάδα - Πολωνία: Χωρίς… επιστροφή!

Μονόδρομος… είναι για την εθνική ομάδα η νίκη στην αυλαία των ομίλων του Ευρωμπάσκετ 2017, αν δεν θέλει να επιστρέψει πρόωρα στην Ελλάδα.

Η «επίσημη αγαπημένη» είναι πλέον με την… πλάτη στον τοίχο, καθώς σε περίπτωση που δεν πάρει τη νίκη, τότε θα πρέπει να μαζέψει τα πράγματά της και να επιστρέψει στην… βάση της, γράφοντας μία από τις πιο… μαύρες σελίδες στην ιστορία της σε διεθνή τουρνουά.

Η ήττα από την Φινλανδία και κυρίως ο τρόπος που ήρθε, με εξαίρεση μερικά λεπτά στο 4ο δεκάλεπτο, έχει γεμίσει απογοήτευση στην ελληνική αποστολή, ωστόσο, οι διεθνείς έχουν την τελευταία ευκαιρία για να αλλάξουν τα δεδομένα και να σώσουν την… παρτίδα.